Strona główna  /  Aktualności  /  Cellife, najwyższy standard Normobarii w Polsce.

Cellife, najwyższy standard Normobarii w Polsce.

Najnowocześniejsza i najbardziej komfortowa komora normobaryczna w Polsce działa od kilku tygodni w Józefowie. Cellife to miejsce o kameralnej atmosferze, które stworzyliśmy by nasi klienci mogli korzystać z przełomowej terapii w najlepszym standardzie w kraju.

Zaciszny, otoczony zielenią kompleks na pierwszy rzut oka zdaje się być eleganckim centrum odnowy biologicznej. Cellife to jednak znacznie więcej – najnowocześniejsza komora normobaryczna w Polsce. Tu w doskonałych warunkach, można poprawić kondycję fizyczną, przyśpieszyć regenerację organizmu, a także zadziałać wspomagająco podczas procesu leczenia i powstrzymać procesy starzenia.

Komfort przede wszystkim

Tworząc to miejsce chcieliśmy połączyć zalety terapii normobarycznej z komfortem korzystania z tego typu usług. Przyświecała nam idea, by sesja normobaryczna odbywała się w najlepszych możliwych warunkach.

Wyjątkowość Cellife Niormobarii na tle innych komór normobarycznych widać już od samego wjazdu. Cellife znajduje się w nowoczesnym budynku wśród starodrzewia – tak charakterystycznego dla okolic Józefowa.

Duży, przestronny parking usytuowany bezpośrednio pod obiektem – do wyłącznej dyspozycji naszych gości – redukuje konieczność szukania miejsca postojowego. Budynek, w którym mieści się Cellife Normobaria otoczony jest zielenią  przed wejściem do budynku można cieszyć się świeżym powietrzem, a najlepsze dopiero przed nami…

Do dyspozycji gości jest 12 komfortowych, rozkładanych foteli w klasie premium. Dzięki czemu nasi klienci mogą się odprężyć i zrelaksowani w pełni wykorzystać dwu godzinną sesję normobnaryczną. Dla osób, które preferują bardziej aktywną formę korzystania z zalet normobarii, zapewniamy możliwość korzystania z bezpłatnego WiFi na terenie całego obiektu, co pozwala oddać się dowolnej rozrywce online, bez obawy o zasięg urządzenia.

Dlaczego warto spróbować normobarii?

U podstaw działania komory normobarycznej leżą badania, które udowodniły że procesy regeneracyjne zachodzą szybciej w wyższym ciśnieniu atmosferycznym. Dzieje się tak dzięki lepszemu dotlenieniu. Dlatego w komorze normobarycznej panuje podwyższone ciśnienie i odpowiednio dobrany skład powietrza.

Komora normobaryczna to specjalne pomieszczenie, w którym ciśnienie wynosi 1500 hPa. Przez to w powietrzu komory jest więcej tlenu i dwutlenku węgla oraz wodoru. W ten sposób możliwe jest jednoczesne dotlenienie tkanek i powstrzymanie procesów starzenia wywołanych przez wolne rodniki. Terapie normobaryczne są polecane głównie dla poprawy kondycji fizycznej organizmu oraz jako wsparcie w leczeniu wielu chorób.

Na naszych gości czeka woda wodorowana

Efekt zabiegów w Cellife Normobaria można spotęgować, częstując się, darmową, wodorowaną wodą. Korzyści lecznicze i profilaktyczne są nie do przecenienia – wzrost energii, wzmocnienie odporności, wsparcie w procesie usuwania toksyn i wolnych rodników z organizmu.

Wszystkich, którzy chcą osobiście przekonać się o właściwościach prozdrowotnych terapii normobarycznej serdecznie zapraszamy na sesję – indywidualną lub w towarzystwie najbliższych. Cellife Normobaria to miejsce wyjątkowe i tak też traktujemy naszych klientów.

Odetchnij pełną piersią z Cellife Normobaria

  • zwiększa liczbę komórek macierzystych
  • zwiększa wydolność organizmu
  • reguluje ciśnienie krwi
  • stymuluje regenerację
  • zwiększa dopływ tlenu do tkanek