Strona główna  /  Aktualności  /  Komora Normobaryczna Cellife otwarta!

Komora Normobaryczna Cellife otwarta!

Wszyscy, którzy przybyli w dzień inauguracji mieli możliwość skorzystania z terapii normobarycznej. Skosztowali też specjalnie wodorowanej wody, która ma wiele właściwości leczniczych i profilaktycznych, takich jak: wzrost energii, wzmocnianie odporności, wsparcie w procesie usuwania toksyn i wolnych rodników z organizmu.

Po pierwszych doświadczeniach w komorze normobarycznej, większość naszych gości od razu umówiła się na kolejne sesje.

Komora normobaryczna to specjalne pomieszczenie, w którym ciśnienie wynosi 1500 hPa. Przez to w powietrzu komory jest więcej tlenu i dwutlenku węgla oraz wodoru. W ten sposób możliwe jest jednoczesne dotlenienie tkanek i powstrzymanie procesów starzenia wywołanych przez wolne rodniki. Terapie normobaryczne są polecane głównie dla poprawy kondycji fizycznej organizmu oraz jako wsparcie w leczeniu wielu chorób.

W naszej komorze normobarycznej mamy 12 komfortowych skórzanych foteli z podnóżkami, a w całym obiekcie jest możliwość korzystania z bezpłatnego Wifi.

Niewątpliwą zaletą Cellife w Józefowie jest możliwość korzystania z zabiegów w towarzystwie najbliższej osoby lub w gronie znajomych.

Do Państwa wygodny dysponujemy dużym, przestronnym parkingiem usytuowany pod samym obiektem.

Wszystkich, którzy chcą osobiście przekonać się o właściwościach prozdrowotnych terapii normobarycznej serdecznie zapraszamy do rezerwacji wizyt.